Ostukorv

Toote tellimiseks peate sisestama lahtrisse numbri, mitu toodet soovite, valima “Lisa ostukorvi” ja toode ongi valitud. Suurema tootefoto vaatamiseks kliki pildile, tootefoto avaneb uues aknas. Ostukorvi vaadates saate näha summat, mille ulatuses olete tooteid valinud ja ka kaupu, mida olete valinud. Summad on kõik käibemaksuta!

Ostu vormistamine

Peale tellimuse esitamist saadetakse sisestatud e-posti aadressile ettemaksuarve. Nädalavahetuse või pühade ajal sooritatud tellimused saavad vastuse kohe sellele järgneval esimesel tööpäeval. Kaup toimetatakse teile tellimuse eest tasumisel. Ülekande selgitusse märkige tellimuse number. Originaalarve saadetakse teile koos kaubaga.

Kauba kohaletoimetamine

Turvatehnikast tellitud kaupu on võimalik kätte saada nii Turvatehnika Tallinas paiknevast müügikontorist kui ka posti teel. Kauba transport Eesti piires on TASUTA, kuid alla 150 eurosele tellimustele lisandub saatekulu 6.40 eurot. Kui tellitav toode on laos, siis jõuab see teieni reeglina järgmisel päeval peale tellimuse eest tasumist. Kui tellitud toodet ei ole laos, täpsustatakse meili teel kauba saabumise aeg.

Turvatehnika AS jätab endale õiguse korrigeerida hindu vastavalt vajadusele sellest spetsiaalselt ette teatamata.

Küsimuste korral võite julgelt meile e-maili teel kirjutada qts@qts.ee või helistada (+ 372 671 50 39)

Head turvatehnika.eu keskkonna kasutamist!